فرم مشخصات متقاضی

  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع همکاری

  شماره تماس شما

  میزان تحصیلات

  میزان سابقه

  شرح مختصری از مهارت شما

  لطفاً رزومه خود را با فرمت PDF ارسال نمایید

   

                                                                                         شرکت آریا عمران

  سازنده سیستم های فیلتراسیون و دستگاه های آب شیرین کن به روش اسمز معکوس

  مخازن تخت فشار ، فیلترهای شنی و دستگاه های سختی گیر ، سیستم های ضد عفونی کننده آب دستگاه های UV و کلرزنی

  آب شیرین کن

  آب شیرین کن

  در دستگاه های آب شیرین کن با استفاده از فیلترهای ممبرین تولید شده در صنعت نانو ، آب بدون تاثیر پذیری و تماس با موادهای شیمیایی توسط فیلترهای مذکور تصفیه می شود . تعداد مراحل تصفیه و نیز اجرای پیش تصفیه و ضد عفونی کردن آب در این دستگاه ها با استفاده از نتایج بدست آمده از آزمایش آب نمونه و طراحی در نرم افزار های پیشرفته تعیین میشود.

  میکرو ارگانیسم ها و باکتری های زیادی درون آبها زندگی می کنند که بعضی از آنها بی ضرر و برخی اگر از بین نروند باعث به خطر انداختن سلامت می شوند.

  ۱کریپتو سپوریدیوم:در آب دریاچه ها و  رودخانه ها باکتری های زیاد وجود دارند که اگر از روش های پیشرفته فیتراسیون انجام نشود  انگل و برخی از باکتری ها هنوز در آب باقی می مانند.

  ۲سیانو:سیانو یک باکتری چند سلولی است که در آب های آشامیدنی رشد می کند و در استرالیا و اروپا و برخی از مناطق آسیا این باکتری درون برخی از آبهای لوله کشی زندگی می کند و تاکنون باعث مرگ و میرهای زیادی شده است.

  ۳روتیفرز:یک میکرو ارگانیسم نسبتا شایع است که تقریبا در همه جای جهان یافت می شود و شایع ترین آلاینده آب های آشامیدنی به شمار می آید و فیتراسیون های قوی تنها قادر به از بین بردن آن هستند.

  ۴کوپپودز:یک انگل از سخت پوستان است که بر اثر آلوده کردن آب های آشامیدنی توسط مردم، کارخانه ها و ورود آلاینده ها به آب ها به وجود می آید و از طریق سیستم تصفیه به قطعات ریز تبدیل می شود.

  ۵باکتری لژیونلا:این باکتری که بر روی موبایل ها نیز وجود دارد هر ساله باعث مرگ و میر زیادی از مردم می شود و در آب های آلوده و آب های آشامیدنی شهری به وفور یافت می شود و استفراغ، اسهال و دردهای عضلانی از شایعترین دردهای معروف این آب هستند.

  دستگاه های آب شیرین کن ساخته شده توسط شرکت آریا عمران دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

   

  Buy now