کاربرد تصفیه آب RO | خرید هوزینگ صنعتی | آریا عمران

طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی: دستگاه  تصفیه آب  صنعتی در صنایع، مجتمع های مسکونی، رستوران ها و آزمایشگاه ها نصب می شود. سیستم ها آب را برای استفاده آماده می کنند. طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی با نوع خانگی در افزایش بهره وری متفاوت است. فیلترها حجم زیادی از مایع را در مدت زمان کوتاهی از خود عبور می دهند.

طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی | هوزینگ | آریا عمران

تصفیه آب صنعتی مجموعه ای ضروری از رویه ها است که ارزش آن را نمی توان بیش از حد برآورد کرد. مسکن و خدمات عمومی و بخش تولید (کشاورزی، انرژی و سایر صنایع) – همه آنها شرکت هایی با بار منابع افزایش یافته هستند، همه آنها به تصفیه آب صنعتی، نصب فیلترها برای تصفیه آب در تولید نیاز دارند.

طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی

برای عملکرد کامل همه صنایع نیاز به نیروی کار و هزینه های تکنولوژیکی است. این نه تنها به استفاده از تجهیزات ویژه، کارکنان بسیار ماهر، بلکه به منابع اولیه نیز مربوط می شود.

آب جزء لاینفک همه حوزه های تولید است. و ما نه تنها در مورد مصارف بدیهی و خانگی صحبت می کنیم بلکه جنبه غذا و بهداشت نیز دارد. این مایع به عنوان یک سیستم خنک کننده موثر عمل می کند، به عنوان پایه ای برای راه حل ها، انجام عملکردهای تمیز کردن و موارد دیگر. در عین حال، بسته به زمینه فعالیت شرکت، الزامات مختلفی برای سیستم های تصفیه آب صنعتی برای شرکت ها مطرح می شود:

طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی | هوزینگ | آریا عمران

صنایع غذایی با سخت ترین مقررات برای کیفیت مایعات مشخص می شود. این به دلیل این واقعیت است که آب برای پخت و پز غذا استفاده می شود، بنابراین طعم محصول و طول عمر تجهیزات به طور مستقیم به کیفیت آن بستگی دارد.

هوزینگ

دارو:آب بخشی جدایی ناپذیر از کار تمام عیار موسسات پزشکی است. این نه تنها برای نیازهای خانگی، بلکه برای تزریق، استریل کردن تجهیزات و موارد دیگر نیز استفاده می شود. تقاضاهای زیادی برای کیفیت مایع وجود دارد، بنابراین، سیستم های تصفیه آب صنعتی مانند اسمز معکوس، تصفیه لامپ ماوراء بنفش و دستگاه های اولترافیلتراسیون در موسسات پزشکی استفاده می شود.

تصفیه آب برای نیازهای آشامیدنی. کافه ها، آسایشگاه ها، رستوران ها : همه مناطقی که به مردم خدمات ارائه می دهند به آب تمیز نیاز دارند. امروزه شرکت های مختلف دستگاه های تصفیه اب مدرن را با موفقیت  طراحی و در تولید پیاده سازی می کنند که به دستیابی به بالاترین کیفیت آب کمک می کند. نرم‌کننده‌ها، پاک‌کننده‌های آهن، سیستم‌های اسمز معکوس یا فیلترهای ستونی، مایع را از شر ناخالصی‌های مضر خلاص می‌کنند، آن را نرم‌تر و خوشمزه‌تر می‌کنند.

روش های تصفیه اب صنعتی

دستگاه های تصفیه آب صنعتی به شما امکان می دهد از نمک های فلزی – کلسیم، منیزیم خلاص شوید. عملکرد دستگاه بر اساس اصل تبادل یونی است: یون های فلزی که تأثیر منفی بر بدن انسان دارند با یون های سدیم بی ضرر جایگزین می شوند. برای تحقق این امر، سیال از لایه‌ای از پس‌پر مخصوص Na+ عبور می‌کند که Ca+ و Mg+ حذف می‌شوند.

حذف کننده های آهن  افزایش محتوای آهن در آب بسیار مشخص است، این آهن است که مایع را به رنگ قرمز مشخص رنگ می کند، طعم فلزی ناخوشایندی می دهد. علاوه بر این، مقدار زیادی فلز منجر به خوردگی، کاهش سطح فاصله لوله و کاهش فشار می شود.

سیستم اسمز معکوس

یکی از موثرترین روش های تصفیه آب در شرکت ها. این بر اساس یک فرآیند فیزیکی و شیمیایی است: غشاء محلول را به دو قسمت با محتوای نمک متفاوت جدا می کند، که باعث می شود ذرات بزرگ را حفظ کرده و مولکول های کوچک آب را از بین ببرد. هرچه فشار سیستم بیشتر باشد، فرآیند اسمز معکوس کارآمدتر است. از آنجایی که روش در سطح مولکولی پیش می رود، خروجی یک مایع شفاف کریستالی است.

اولترافیلتراسیون

به شما امکان می دهد آثار زنگ زدگی، ناخالصی های ماسه و سایر ذرات را حذف کنید. در مواردی که مایع اصلی دارای بوی نامطبوع، رنگ غیر طبیعی است، به طور گسترده استفاده می شود.

لامپ های UV

این روش اجازه می دهد تا از بین بردن باکتری های بیماری زا، آثار فعالیت حیاتی میکروارگانیسم ها، ویروس ها، برای دستیابی به نتایج تمیز کردن باور نکردنی – ۹۹٪. چنین نرخ های بالایی استفاده از لامپ های UV را به یکی از محبوب ترین سیستم های تصفیه آب صنعتی در شرکت ها تبدیل می کند. مزایای این فناوری باید شامل مواردی چون عمر طولانی، سهولت استفاده، اندازه کوچک نصب، هزینه دموکراتیک می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *