قیمت سختی گیر آب شیرین کن | سختی گیر | آریاعمران

قیمت سختی گیر فایبرگلاس: بیش و پیش از هر چیز باید به نعریف قیمت سختی گیر رزینی فایبرگلاس بپردازیم و نحوه کارکرد این محصول را به شما توضیح دهیم. این سختی گیر که می توان به ان نرم کننده هم گفت به سیستمی می گویند که به منظور از میان بردن بعضی ناخالصی ها و همچنین املاح جاری در آب محصول کارکرد پیدا می کند.

قیمت سختی گیر فایبرگلاس | آب شیرین کن صنعتی | آریاعمران

سختی گیر رزینی فایبرگلاس به علت برخورداری از فرم کامپوزیتی در مقابل سختی ها و نمک های موجود مقاومت کم نظیری را از خود نشان می دهد.

سختی گیر رزینی فایبرگلاس چیست

وظیفه ای که این سختی گیر به عهده دارد از بین بردن یون های سخت موجود در آب است. فایبرگلاس هم در حال حاضر به مثابه بدنه موجود در سختی گیرهای رزینی کارکرد یافته است. علت مهم و اصلی استفاده از فایبرگلاس این است که در صنعت شیرین سازی آب محاسن زیادی در نسبت با مدل های فلزی دارد. باید توجه داشت که سختی گیر رزینی فایبر گلاس در نسبت با انواع دیگر رسوب کمتری دارد و به هیچ عنوان به زنگ زدگی دچار نمی شود. در اغلب موارد پس از گذشت مدتی سختی گیرهای رزینی آهنی به زنگ زدگی دچار می شوند.

فایبرگلاس و نحوه کارکرد آن

در حقیقت به فیبر فشرده شده که از الیاف پلیمری بهره مند است فایبرگلاس می گویند. باید توجه داشت که این جنس در بدنه سختی گیر رزینی کاربرد دارد و نوعی کامپوزیت به حساب می آید. مواد مهم شکل دهنده این مدل از کامپوزیت الیاف های سوزنی و همچنین حصیری هستند. از دیگر اجزای مهم شکل دهنده سختی گیر رزینی فایبرگلاس می توان به تیتان و ژلکت اشاره کرد

محاسن استفاده از سختی گیرهای رزینی فایبرگلاس

این سختی گیرها می توانند دمای ۹۰ درجه را به شکلی دائم تحمل کنند. آب بند ان ها در مقایسه با مدل فولادی بسیار مناسب است. اتصال شیر به شکل رزوه ای انجام می شود و تعویض ان ها نیز راحت است. نگهداری و همچنین سرویس آن ها بسیار ساده تر است. تولید این محصول به شکل اتوماسیون صورت می گیرد و زمان تولیدی ان ها در نسبت با مدل فلزی بسیار کم تر است.

قیمت سختی گیر رزینی فایبرگلاس

خرید انواع سختی گیر: برای معین کردن بهای سختی گیر رزینی فایبرگلاس احتیاج است که با در نظر گرفتن فاکتورهای گوناگون که بایستی آن ها را به وقت خرید لحاظ کنید به این امر مبادرت بورزید. از جمله این فاکتورها می توان به جنس بدنه و مدل شیر استفاده شده اشاره کرد. باید توجه داشت که مدل رزین در درون آب شیرین کن در قیمت بسیار اهمیت خواهد داشت.

آب شیرین کن صنعتی کوچک

قیمت سختی گیر رزینی فایبرگلاس | آب شیرین کن صنعتی | آریاعمران

باید گفت که سیستم هایی که توانایی تصفیه آب به میزان زیاد را دارا هستند به اسم آب شیرین کن صنعتی مشهور می شوند. استفاده از این دستگاه ها سبب می شود که تصفیه آب در ظرفیتی به میزان ۳ متر مکعب در شبانه روز به خوبی اتفاق بی افتد. آب شیرین کن صنعتی کوچک بر مبنای فناوری موجود در غشای اسمز معکوس کار می کنند و به منظور بهینه سازی کارهای صنعتی مورد بهره برداری قرار می گیرد. که اکثر فعالیت های ان بر اساس آب است. برای نمونه این مسئله را می توان در پکیج های خنک کننده و همچنین در فرایند شستن مشاهده نمود. این فرایند سبب می شود تا هزینه ای استفاده از آب کم شود و افزایش بهره وری اتفاق بی افتد. در حقیقت می توان گفت که این دستگاه برای صرفه جویی در مصرف آب بسیار کاربرد داشته باشد.

اجزای تشکیل دهنده پکیج آب شیرین کن صنعتی کوچک

بهره مندی از مخازن تزریق

استفاده از فیلترهای شنی، کاتریج و کربنی

دارای پمپ فشار قوی و همچنین پمپ فید است

از فیلتر ممبرین تشکیل شده اند

و همچنین از ابزار محاسبه و ابزار دقیق بهره مند شده است

آب شیرین کن صنعتی کوچک چه اهمیتی دارد

بی هیچ شکی آب مورد نیاز برای مصارف صنعتی بسیار مهم است و کاربرد دارد. پیش از بهره مندی، آب صنعتی باید

به شکلی کامل بررسی گردد تا کیفیت آب مشخص شود. اگر کیفیت پایین باشد تجهیزات و وسایل آسیب خواهند دید. ایضا

از آن جا که آب در بعضی صنایع همچون فولاد و مواد غذایی مورد بهره برداری دوباره قرار می گیرد، به بهترین شکل ممکن برای انجام عملکرد مناسب تر آماده میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *